Land Rover Discovery Sport
P300e 1.5 R-Dynamic SE |Pano|Meridian|Winter|HUD|Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 35.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.900,-
LEASEPRIJS: € 490,23 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.948,77 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Discovery Sport |
|---|---|
| Uitvoering: | P300e 1.5 R-Dynamic SE |Pano|Meridian|Winter|HUD|Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 november 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 73.199 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 490,23 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.497 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.168 kg |
| Wielbasis: | 274 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Eiger Grey
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- Vast glazen panoramadak, incl. elektrisch bediende zonwering
- afdekhoes
- Afneembare trekhaak
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels
- Extra warmtewerende voorruit
- Eéndelige, elektrisch bediende kofferklep (opening & sluiting)
- Keyless Entry
- LED-mistlampen vóór
- LED achterlichten
- Privacy glas
- regensensor
- Verwarmbare voorruit en verwarmde ruitensproeiers
- Infotainment
- Connected Navigation Pro navigatiesysteem
- Meridian™ audiosysteem (380 W)
- Smartphone Pack
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB-tuner (Digital Audio Broadcast)
- Head Up Display
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel)
- Online Pack met Live, Browser, 4G WiFi-hotspot en Smart Settings
- radio
- Interieur & Comfort
- 2-Zone automatic climate control
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- Asymmetrisch gedeeld (40:20:40) neerklapbare achterbank (tweede zitrij) met slide
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bagagevangnet voor bagageruimte
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Interieurafwerking in Shadow aluminium
- keyless start
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- Schakelpaddles aan stuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- Blind Spot Assis
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatic High Beam Assist
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achterstoelen verwarmd
- cruise control adaptief met Stop&Go
- Roll Stability Control
- Asymmetrisch gedeeld (40:20:40) neerklapbare achterbank (tweede zitrij) met slide & recline’-functie (60:40) – als 301VC + verwarmbare buitenste zitplaatsen achterbank
- Cold Climate Pack
- DRIVE PACK
- Koplampsproeiers
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Verwarmbaar lederen stuurwiel
- verwarmde voorruit